Group

Public·233 members

Француска Србија uživo live 29.10.2023 Ливе ХД

peaceful Iran and Afghanistan, stop the wars and watch Serbian futsal!!! When we achieve that, we'll roll up the cables and retreat to Cuba :)

minut - Pokušao je sada Mbape da prođe po levoj strnai i dočeka pas Čuamenija, ali su ga Poljaci uhvatili u ofsajd zamku! 65. minut - Značajno je opao ritam utakmice u poslednjih desetak minuta, Francuzi drže loptu i kontrolišu sva dešavanja na terenu! : Foto: Tanjug/AP 59. minut - Kakve makazice je uhvatio Olivije Žiru... Nažalost, gol mu je poništen pošto je prethodno Rafael Varan napravio faul nad Vojćehom Ščensnim. 55. minut - Veliku priliku imao je sada Kilijan Mbape da duplira prednost Francuske, ali je još jednom vrhunski intervenisao Vojčeš Ščensni! Najbolji pojedinac utakmice je golman Poljske uprkos primljenom golu, ostaje 1:0! 50. minut - Probao je Antoan Grizman direktno iz slobodnog udarca. Ukrotio je to Ščensni, koji sad ima već pet odbrana. 46. 36. minut - Navaljuju Franczi, sad je posle naleta Mbapea probao i Usman Dembele. Još jedan korner iz kog se ništa nije izrodilo. 32. minut - Prvi konretan pokušaj Poljaka na meču, šutirao je Robert Levandovski iz slobodnog udarca, ali lak je to posao za Uga Ljorisa! 27. minut - Ne uspevaju Poljaci da izađu na polovinu rivala, stravičan pritisak vrše Francuzi od prvog minuta! 22. minut - Sada je na muke Ščensnog bacio Žil Kunde, štoper Francuske oprobao je svoj udarac, ali je as Juventusa za sada na visini zadatka, ostaje 0:0! 17. minut - Ponovo je Ščensni imao težak zadatak da zaustavi nalet Francuza, još jednom je Osman Dembele bio u prilici da postigne gol, ali je još jednom golman Poljske sjajno intervenisao. minut - Počelo je drugo poluvreme! Prvo poluvreme: 45. minut - Ovim golom Francuski napadač postao je najbolji strelac u istoriji reprezentacije! 44. minut - GOOOOOOOOOOOOOL - 1:0! Vodi Francuska, iako su Poljaci u poslednjim minutima bili bolji, a ko će drugi nego Olivije Žiru! Sjajno se snašao napadač Milana i doneo prednost Trikolorima! 38. minut - VELIKA ŠANSA ZA POLJSKU! Šutirao je dvaput Zjelinski, a jednom Kaminski, međutim, intervencije Tea Ernandeza, Varana i Lorisa su sačuvale početni rezultat. Surovo - Francuzi zgazili Poljsku! Žiru ispisao istoriju, Mbape dokusurio Levandovskog! (VIDEO)Fudbaleri Francuske savladali su Poljsku sa 3:1 (1:0) i plasirali se u četvrtfinale Mundijala Silno motivisani Francuzi stigli su u Katar kako bi odbraniti svetsku titulu osvojenu 2018. godine, ako je suditi po dosadašnjem učinku četa Didie Dešana glavni je favorit za trofej i na ovogodišnjem Mundijalu. Trikolori su se "prošetali" kroz grupu, a ništa teže nije bilo ni na prvom stepeniku u nokaut fazi takmičenja - 3:1! Poljska je na iznenađenje mnogih prošla grupu ispred Meksika, ali u evropskom derbiju nisu imali nikakve šanse. Sudija: Žesus Valenzuela (Venecuela) Stralci: Žiru 44, Mbape 75, 90 - Levandovski 98p FRANCUSKA: Loris - Kunde (od 92. Disasi), Varan, Upamekano, T. Ernandez – Čuameni (od 66. Fofana), Rabio, Grizman – Dembele (od 76. Koman), Žiru (od 76. Tiram), Mbape. POLJSKA: Ščensni – Keš, Glik, Kivior (od 87. Bednarek), Berežinski – Šimanski (od 64. Milik), Krihovjak (od 71. Bjelik) - Kaminski (od 71. Zalevski), Zjelinski, Frankovski (od 87. Grosicki) - Levandovski. UŽIVO: Drugo poluvreme: 98. Srbija futsal uzivo - Francuska LIVE! SUPERLIGA SRBIJE Uživo. 19:30. ARENA STUDIO. Uživo. 20:00. Košarka. Partizan Mozzart FRANCUSKA LIGA Uživo. 15:00. Fudbal. Multiprenos. ENGLESKA LIGA Uživo. 17 ... Francuzi su poveli u momentima kada je Poljska imala inicijativu i dva puta zapretila preko Roberta Levandovskog. Ritam utakmice značajno je opao u drugom poluvremenu, Francuzi su diktirali tempo i "čuvali prednost". Poljaci su sredinom drugog dela igre zaigrali otvorenije, a za takav pristup surovo su kažnjeni. Kilijan Mbape prvi put je pobegao Metu Kešu loptu poslao u bliži ugao i duplirao prednost Trikolora. Isti igrač - Kilijan Mbape stavio je tačku na meč! Francuski reprezentativac postigao je tako svoj deveti gol na 11 utakmica na Svetskim prvenstvima! Ipresivan učinak za igrača koji ima svega 24 godine! Konačan rezultat postavio je Robert Levandovski sa bele tačke u devetom minutu sudijske nadoknade! Iako je prvi udarac zaustavio Ugo Ljoris, glavni arbitar je Poljaku dao "drugu šansu" budući da je golman Francuske izašao sa gol-linije! Francuska-Poljska 3:1 (1:0) Stadion: Al Tumama (Doha). 12. Još jedan korner iz kog se ništa nije izrodilo - 0:0! 7. minut - Oslobodila se Poljska uvodnog pritiska Trikolora i zapretila prvi put golu Uga Ljorisa! Ipak, Levandovski nije uspeo ozbiljnije da ugrozi Francuze. 3. minut - Odmah konkretna akcija Francuza, pokušao je Antoan Grizman da probije po levoj strani, ušao je u kazneni prostor, ali je na mestu bio Met Keš i zaustavio nalet Trikolora! 1. Fudbal UŽIVO - Live TV Kodi Serbia 17. 1. 2022. — UŽIVO Francuska – Srbija live stream, gdje gledati Europsko prvenstvo u rukometu 2022 Fotografija članka: UŽIVO Francuska – Srbija live ... Košarka uživo, livescore 27. 9. 2022. — Live BLOG-a na B92.net: SP, 5. kolo: Srbija – Francuska 68:62 UŽIVO Izdato upozorenje: Idite što pre; "Ratni zločin" FOTO/VIDEO ... Srbija srušila Francusku pred četvrtfinale! 16. 9. 2017. — Live prenos počinje za [live-channels] Reprezentacije Francuske i Srbije sastaće se nakon sedam godina i velikog beogradskog finala, ... Fudbal uživo - Utakmice uživo - uzivo. utakmica. rsUtakmica. rs vam pruža pristup najpopularnijim fudbalskim ligama i takmičenjima širom sveta, omogućavajući vam da uživate u akciji sa terena direktno sa svog telefona, tableta ili kompjutera. Ovde možete pronaći besplatne linkove za streaming fudbalskih utakmica uživo. Pokrivamo ne samo Svetsko prvenstvo, Evropsko prvenstvo, UEFA Ligu Šampiona, Evropa Ligu nego i sve nacionalne lige kao što su Engleska Premijer liga, Španska LaLiga, Italijanska Serija A, Nemačka Bundesliga, Francuska Liga 1 i druge. RTS PLANETA Košarkaški rezultati i rezultati uživo na Livescore.in nude rezultate za skoro sve košarkaške lige. Rezultati uživo, rezultati, tabele i detalji meča. Uživo live prenos Katar Engleska Francuska 30. 6. 2023. — Ipak, ukoliko su u to postojale sumnje, nije ih bilo posle prvog poluvremena definitivno - Francuska je nemerljivo kvalitetniji tim od naše ... Rezultati uživo i rezultati, Francuska: League 3 12. 9. 2023. — TRIKOLORI DOMINANTNO U BORBU ZA MEDALJE: Francuska preko Rumunije do polufinala Evropskog prvenstva TV uživo · Vesti · Stars · Sport · Hronika ... francuska košarka. Košarkaški rezultati uživo, rezultati, tabele Home; Šta je Kodi? Kako instalirati LiveTV Serbia; WEBTV. Lista tv kanala. SPORT UŽIVO PRENOS. basketball Košarka UŽIVO; football Fudbal UŽIVO; tennis ... [СПОРТ ТВ##] Гибралтар Србија uživo 2022 5 октобар 27. 8. 2019. — Vode malo jedni, malo drugi, trenutno je 52:54. Srbija Francuska uzivo live stream rezultat turnir u Senjangu Mundobasket 2019 Izvor: MN Press. Na momente je delovalo kao da se pred golom Vojčeka Ščensnog igraju "viktorije" budući da je golman Poljaka bio najbolji akter meča uprkos činjenici što je primio dva gola. Francuzi su od prvog minuta bili agresivniji i bolji rival, ali je falio završni pas, ali i bolja realizacija. Pretili su Mbape, Dembele, Grizman, a svoju šansu da ugrozi gol rivala spreman je čekao Olivije Žiru. Kada je stigla - iskoristio je i tako postao najbolji strelac u istoriji francuske reprezentacije. Sjajan pas poslao je Kilijan Mbape iza leđa poljske odbrane, vešto je Žiru izbegao ofsajd zamku i iz okreta uspeo da matira nedovoljno dobro postavljenog Vojčeka Ščensnog. UŽIVO PRENOSI IZ STARE PAZOVESrbija će biti domaćin drugog kruga kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo, koje se održava u Republici Irskoj od 3. do 19. maja. Na EP plasiraće se prvoplasirane selekcije iz svih grupa i najboljih 7 drugoplasiranih. Obezbeđeni su dirketni prenosi svih utakmica, koje možete pratiti tako što ćete kliknuti na željeni susret iz dole navedenog rasporeda. RASPORED 26. 80. minut - Sve teže Poljska prilazi golu Francuza koji polako, ali sigurno, zatvaraju sve prilaze Ugu Ljorisu! 75. minut - GOOOOOOOOL - 2:0! Uspeli su Francuzi još jednom da matiraju Šćensnog i to u periodu kada su Poljaci dominirali. Zakomplikovao je situaciju značajno Kilijan Mbape, ali je uspeo da pogodi bliži ugao gola i duplira prednost Trikolora! 71. mintu - GOOOOOOL - 3:1! Iz penala prednsot Francuza smanjuje Robert Levandovski! 90. minut - GOOOOOOOOL - 3:0! Spektakularan gol Kilijana Mbapea... Francuzi su overili plasman u četvrtfinale! 85. minut - Čini se da je pitanje pobednika na stadion Al Tumama rešeno... Francuska sve drži u svojim rukama, a Poljaci gotovo da ne mogu do lopte da dođu u poslednjim minutima. UŽIVO PRENOSI IZ STARE PAZOVE Najnoviji rezultati i rezultati uživo za Francuska: League 3. Pogledajte poslednje rezultate utakmica i rezultate uživo koji se igraju u Francuska: League ...