top of page

Group

Public·274 members

Boleslav Sparta Přímý přenos 29 října 2023 Streamování

15. 8. 2023 — ŽIVĚ: Sparta prohrála v předkole Ligy mistrů s Kodaní, přímý přenos vysílal Radiožurnál Sport ... Hokejisté Mladé Boleslavi doma utrpěli debakl s ...

Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá vybrané zápasy. Poslouchejte v přímém přenosu na Radiožurnálu Sport. Ostatní nedělní zápasy od 15:00: Mladá Boleslav - Sparta a Plzeň - Karviná Přímé přenosy podvečerních ... Mladá Boleslav si do semifinále vybrala Spartu března (začátek ve 13.40, přímý přenos na ČT sport) a v neděli 1. dubna března, 13.40 hodin (ČT sport) Technology Florbal Mladá Boleslav - ACEMA Sparta Praha. Naposledy před reprezentační přestávkou: proti Spartě31. října 2016 Mladou Boleslav čeká druhé televizní utkání v sezoně. V pondělí nastoupí od 20. 10 hodin v dohrávce 9. kola Tipsport Superligy na Podvinném Mlýně proti Spartě. Přímý přenos vysílá ČT sport. Před třemi týdny Boleslav svou televizní roli favoritů ve Zlíně proti Otrokovicím přesvědčivě zvládla (6:3). [Sportovní TV**] Dynamo ČB Boleslav přenos živý 23 září 22. 9. 2023 — [Sportovní TV**] Dynamo ČB Boleslav přenos živý 23 září 2023 1. 9. 2023 — [[VOLNÝ, UVOLNIT>>](] Boleslav Jablonec Přímý přenos 23 tv . V souboji s Chramostou spadl u postranní čáry míč Vidličkovi na ruku, rozehrávali proto hosté. Balon rychle putoval do šestnáctky k Zahustelovi, kterého ale při zakončení zblokoval Jarošík. Kweuke dělá Boleslavi problémy. Sice se mu nedaří dostat se do zakončení, ale jeho síla je v soubojích hodně znát. Naposledy udržel míč proti Johanovi, pak ještě ustál i další souboj s Janíčkem. Boleslavskou šanci zapříčinila špatná rozehrávka Sparty. Po ní na sebe Chramosta natáhl dva sparťany a přihrával pod sebe Štohanzlovi. ČT sport - Střet tabulkových sousedů. Kdo si připíše body 27. 9. 2020 — Střet tabulkových sousedů. Kdo si připíše body za vítězství? Přímý přenos utkání BK Mladá Boleslav HC Sparta Praha začíná v 17:00 na ... Online: Sparta - Mladá Boleslav 0:3, 12. kolo - sport. iDNES. czPěkný sobotní podvečer, vítejte u on-line přenosu z utkání 12. kola první ligy, ve kterém domácí Sparta narazí na Mladou Boleslav. Zápas začne v 18:20 a budeme ho sledovat minutu po minutě. Boleslav čeká na vítězství nad Spartou už čtyři roky. Po postupu do nejvyšší soutěže ji několikrát dokázala pořádně potrápit, ale v posledních sedmi zápasech proti letenskému klubu uhrála jediný bod. Sparta jde do utkání z prvního místa tabulky a pokud se jí podaří zvítězit, znovu odskočí obhájcům titulu z Plzně na devět bodů. Poslední domácí zápas ale letenským vůbec nevyšel - před dvěma týdny prohráli s Libercem 0:3. Ani v pondělním utkání s Teplicemi (1:0) nebyl výkon Sparty ideální, hráče po něm kritizoval i trenér Hašek. Sparťanský kouč Hašek proti poslednímu utkání v Teplicích udělal dvě změny v sestavě: místo Sionka a Slepičky hrají Mareš a Kweuke. Žlutou kartu dostal Vlastimil Vidlička (Sparta) Vidlička zezadu brnkl o nohu rozeběhnutého Štohanzla. Mareš sice dostal přes Šírla centr do šestnáctky, ale tam na něj nedosáhl ani Kweuke, ani na zadní tyči číhající Krejčí. Ščuk špatnou zpětnou přihrávkou dal šanci Kweukemu, kterého ale tentokrát s přehledem ubránil Rolko. Přes Jarošíka a Kweukeho doputoval míč nalevo ke Krejčímu, který z první centroval, ale hodně nepovedeně. Balon proletěl vysoko nad brankou. Matějovského centr do vápna letěl jen k Rolkovi, který pro jistotu odhlavičkoval na roh. Ten kopl znovu Matějovský, v klubku hráčů se pak nejlépe zorientoval Procházka a odkopl. Mladá Boleslav - Sparta Praha ŽivéPřenosy.TV 20. 3. 2022 — Sledujete rádi fotbal? Chcete vidět ▶️ živý přenos Mladá Boleslav - Sparta Praha? Více na ŽivéPřenosy.TV. AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav, přímý přenos, live AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav, přímý přenos, live stream, živě. Před začátkem zápasu ještě oba týmy uctí minutou ticha nedávno zesnulého Romana Kukletu, který strávil podstatnou část kariéry právě na Letné. První útočnou akci Boleslavi musel řešit odkopem ze sparťanské šestnáctky Hušek. Pamiče fauloval u postranní čáry Zahustel, sparťané pak standardku rozehráli nakrátko. Ale daleko se nedostali, Mareš si totiž pomohl útočným faulem. Hru zatím kouskují fauly na polovině hřiště. Naposledy Vidlička poslal k zemi Štohanzla, boleslavskou akci pak zakončil rychlou střelou Kulič. A hned další šance pro Spartu. Krejčí dostal z velkého úhlu míč pod sebe na Pamiče, který přímo z běhu napálil balon na branku. Netrefil ale ideálně a k míči se nedostal ani dobíhající Kweuke. Možnost i na druhé straně. Z protiútoku se hnal na sparťanskou branku Štohanzl, z levé strany našel přesným centrem do šestnáctky Zahustela, který v nadějné pozici napálil jen vybíhajícího gólmana Švengra. Po předchozích hektických momentech se hra trochu zklidnila. Míč mají teď pod kontrolou sparťané a přihrávají si na vlastní polovině hřiště. Krejčí tentokrát nacentroval o dost lépe, na zadní tyči našel Zápotočného, který sklepl pro Mareše. Ten v hodně obtížné pozici střílel z voleje, mířil ale nad břevno. Chramosta se na chvíli odpoutal od Zápotočného, zbrkle ale zkoušel naslepo najít na zadní tyči někoho ze spoluráčů ve chvíli, kdy se boleslavští teprve přesouvali před branku Sparty. Sparta - Ml. Boleslav 0:1 Boleslav jde v závěru poločasu do vedení! A pomohlo jí k tomu i trochu štěstí. Procházkův centr vracel pod sebe do vápna hlavou Štohanzl, míč se pak dostal ke Kuličovi, který ho z voleje napálil na branku. Trefil sice jen hruď Zápotočného, odrazem od ní ale balon výrazně změnil směr a zapadl za překvapeného Švengera. Čtvrtý rozhodčí u postranní čáry ukazuje, že v prvním poločase se bude hrát jednu minutu navíc. Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:1Pamičův nákop si před pokutovým územím zpracoval Kweuke, přiťukl Grajciarovi, ale ten o míč přišel. Výkop brankáře Millera hlavou prodlužoval na polovině hřiště Zahustel, ale Chramosta už se k míči nedostal - včas k němu totiž přistoupil Jarošík. Matějovský parádně vysunul nabíhajícího Krejčího, který ale od postranní čáry nepřesně centroval do vápna na Mareše. Kuliče hned po boleslavském autovém vhazování atakoval Hušek. Rozhodčí byl blízko a dobře viděl, že šlo o faul, proto rychle zapískal. Švenger v pokutovém území šel do vysokého míče, do cesty se mu připletl spoluhráč Vidlička a odnesl souboj zraněním. Ke Curneymu se sletělo spoustu gratulací, podívejte se na některé. Ale zpátky ke Spartě. Utkání bude posledním před reprezentační přestávkou, kterou národní týmy vyplní turnajem Euro Floorball Tour ve Švédsku. A tak boleslavský trenér Jan Pazdera míní: "Chceme se před pauzou vrátit na první místo ligy, ale víme, že to nebude jednoduché. [STREAMOVÁNÍ-] Mladá Boleslav Sparta přenos živě 29 října 20 před 4 hodinami — [STREAMOVÁNÍ-] Mladá Boleslav Sparta přenos živě 29 října 2023 FC Slovan Liberec – FK Slovácko – Mladá Boleslav • konec (90+6) 15:00 2:2 ... Mladá Boleslav po rekordu hostí Spartu, Slavii čeká derby před 13 hodinami — Od 15:00 se hrají zápasy Mladá Boleslav - Sparta a Plzeň - Karviná. Bohemians pak od 18:00 hostí Slavii. Přímé přenosy vysílá O2 TV Sport ...