top of page

Group

Public·274 members

Kalcer Radomlje vs NŠ Mura v živo 29 oktober 2023

maj 2023 — 2023 | Group Kalcer Radomlje - NŠ Mura rezultat v živo, NK Maribor ... ... NK Tabor Sezana vs NS Mura: Live Score, Stream and H2H results 2023 ...

(((GLEDATI TELEVIZIJO<<<))) Celje vs Radomlje v živo 23 Radomlje vs Olimpija živo online 5 a Prva liga NK Tabor Sezana vs NS Mura: Live Score, Stream and H2H results 2023 (Gledati televizijo) Aluminij Koper v ... 2023 17:30 Koper: Domžale 12. 2023 14:00 Rudar Velenje: Ilirija 1911 12. 2023 15:00 Maribor: Celje 12. 2023 17:30 Olimpija Ljubljana: Mura 13. 2023 16:00 Nafta 1903: Kety Emmi&Impol Bistrica 14. 2023 12:00 KOSOVO: SLOVENIJA 17. 2023 20:45 KVALIFIKACIJE ZA EP 2024 DANSKA: SLOVENIJA 18. 2023 15:30 Triglav Kranj: Beltinci Klima Tratnjek 19. 2023 13:30 Kety Emmi&Impol Bistrica: Jadran Dekani 20. 2023 20:45 SLOVENIJA: KAZAHSTAN 23. NŠ MURADVOJNO VODSTVO PREMALO ZA ZMAGO V FAZANERIJI VEČ V 13. krogu Prve lige Telemach smo v Fazaneriji gostili Koper in remizirali z 2: 2. ŠTIRJE ZADETKI ZA NAPREDOVANJE v pokalu V 2. krogu Pokala Pivovarna Union smo na Hodošu slavili s 4: 0 in se uvrstili v šestnajstino finala pokala. ROKO JURIŠIĆ: »NAVIJAČI SI ZASLUŽIJO, DA FAZANERIJA PONOVNO POSTANE TRDNJAVA« Pred čarno-bejli mikrofon smo tokrat povabili levega bočnega branilca Roka Jurišića, ki se je pred to sezono iz avstrijskega Rieda preselil k Muri. ZADNJA TEKMA 22. Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 pred 2 dnevoma — 2023 ob 18:15 UTC na Stozice Stadium stadionu,... KI vs Olimpija živo online 26 oktober 2023 Tok - ayshra. [[Šport v živo*]] NK Radomlje vs NK ... Foto: www. com Lucas Pedro je v 58. minuti poskrbel za izenačenje, ko je z glavo unovčil podajo Ruija Pedra z leve strani. Le minuto pozneje je Brazilec z roba kazenskega prostora mrežo zatresel še enkrat za 2:3 po podaji Ivana Posavca. Zdelo se je, da ima Olimpija vse pod nadzorom, toda v 74. minuti so se gostitelji znova vrnili v igro, ko sta Marko Brkljača in Gašper Jovan izigrala ljubljansko obrambo, Jovan pa je izenačil na 3:3. Samo tri minute zatem je malce z leve strani v kazenskem prostoru zadel še Marko Brest za 4:3. Toča golov pa se je nadaljevala. V 83. 2023 16:00 PČL2324 Krško: Celje 03. 2023 18:00 1SML2324 Aluminij: A2S Celje 04. 2023 13:00 Rogaška: Koper 04. 2023 15:00 Mura: Aluminij 04. 2023 17:30 Domžale: Maribor 05. 2023 11:00 ŽNK Cerklje: WFC Drava Ptuj 05. 2023 13:00 Bravo: Kalcer Radomlje 05. 2023 14:00 Gorica: Brinje Grosuplje 05. 2023 14:15 Primorje eMundia: Beltinci Klima Tratnjek 05. 2023 15:00 Celje: Olimpija Ljubljana 08. 2023 12:00 Kvalifikacije za EP 2024 - Liga B SLOVENIJA: MOLDAVIJA 10. 2023 17:30 Aluminij: Bravo 11. 2023 12:00 SLOVENIJA: AZERBAJDŽAN 11. 2023 15:00 Kalcer Radomlje: Rogaška 11. minuti, ko je osamljen pred vrati žogo poslal mimo gola. V 32. minuti je Madžidu Šošiću veselje preprečila prečka. Razmerje v strelih v okvir vrat je bilo 2:7, Mura je po ponedeljkovi zmagi v Kopru z 1:3 znova pokazala anemično predstavo. Zadetka s tekme Mura – Radomlje 5. krogMURA – KALCER RADOMLJE 0:2 (0:2)1500; Korun 23., Kukovec 38. Mura: Mihelak, Morris, Maruško (85. /Cottrell), Proleta, Jurišić, Kous, Kurtović (61. /Saitoski), Šarić (55. /Petković), Jovićević (55. /Kasalo), Shabanhaxhaj (61. /Tripi), Maroša. Maribor Rogaška v živo online 28.10.2023 pred 15 urami pred 1 dnevom — 2023 — [PRENOS V ŽIVO<<<<] Rogaška NŠ Mura in prenosi v živo online 23 september 2023 Prenos: Sportklub 1. Aluminij NK Radomlje in prenosi v ... Eden izmed junakov zmage je bil tudi Pedro Lucas z dvema goloma in podajo. Kidričani so silovito odprli tekmo in že po dobri minuti povedli. Daniel Skiba je iz bližine unovčil podajo Gašperja Jovana, ki je na levi strani pobegnil Jorgeju Silvi. Pet minut pozneje so slovenski prvaki izenačili, po podaji Pedra Lucasa je svoj tretji zadetek v sezoni z leve strani dosegel Rui Pedro. V 24. minuti je po dobri akciji domača ekipa znova povedla, strelec je bil Artem Bilij, ki je zadel z devetih metrov. Nukić odločil vrtiljak preobratov v Kidričevem; že tretji poraz MureNedeljska tekma Rogaška – Maribor v Krškem Kidričevo, Murska Sobota - MMC RTV SLO, STA Nogometaši Olimpije so v 5. krogu Prve lige Telemach na tekmi številnih preobratov v Kidričevem s 4:5 premagali Aluminij, potem ko so zaostajali z 1:0, 2:1 in 4:3. Kalcer Radomlje je bil v Murski Soboti z 0:2 boljši od Mure in ji zadal že tretji poraz. Nemanja Motika in Mustafa Nukić. Foto: www. alesfevzer. com Odločilni zadetek v "šumi" je v 87. minuti dosegel Mustafa Nukić, ki je na zelenico prišel štiri minute prej. V državnem prvenstvu je igral sploh prvič v letošnji sezoni. [glejte v živo!] Radomlje Domžale živo online 17 september 2 maj 2023 — 2023 | Group Kalcer Radomlje - NŠ Mura rezultat v živo, NK Maribor NK Tabor Sezana vs NS Mura: Live Score, Stream and H2H results 2023 ... minuti je namreč tudi Olimpija dosegla svoj četrti zadetek, podajo Saarja Fadide je pred vrati spretno izkoristil rezervist Nemanja Motika. Pozneje je Nukić po podaji Jorgeja Silve z desne strani z glavo postavil končni izid. Nukić odločil spektakel v Kidričevem Zadetki s tekme Aluminij – Olimpija Grafiko zagotavlja sofascore. com Nova anemična predstava MureNa Fazaneriji je v 23. minuti sploh prvi zadetek Radomljanov v tej sezoni po prostem strelu Sandija Nuhanovića z desne strani z glavo dosegel Uroš Korun. 15 minut pozneje je po podaji z leve strani vodstvo gostov iz bližine povišal Nino Kukovec, ki je imel lepo priložnost že v 12. Mura rezultati v živo, končni izidi, razpored, Radomlje POJASNILO: Nahajate se na Mura rezultati strani v Nogomet/Slovenija sekciji. Flashscore.si vam v meniju Mura nudi rezultate v živo, končne in delne izide ...