top of page

Group

Public·274 members

Άρης Γιάννινα και ζωντανή μετάδοση 29 Οκτωβρίου 2023


πριν από 31 λεπτά — Άρης εναντίον ΠΑΣ Γιάννινα μετάδοση 29.10.2023 πριν από 8 ώρες — Άρης εναντίον ΠΑΣ Γιάννινα μετάδοση 29.10.2023 4 Φεβ 2023 — Aνοίγει σήμερα η ...


Άρης - Ποδόσφαιρο πριν από 9 ώρες — Ο Γιάννης Κιάκος, στις δηλώσεις που έκανε αποκλειστικά στη NOVA εν όψει του αυριανού (29/10) εκτός έδρας αγώνα του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Άρη, έστειλε μήνυμα ... Υπενθυμίζεται πως ο Ίβηρας αμυντικός του Άρη υπέστη θλάση τρίτου βαθμού στον ορθό μηριαίο, στην Πτολεμαΐδα, όπου και πραγματοποιήθηκε μίνι προετοιμασία στο πλαίσιο της διακοπής της Super League. Σε συνεννόηση με τους ιθύνοντες των «κιτρινόμαυρων αποφασίστηκε να υποβληθεί τελικά σε εγχείρηση και όχι ν’ ακολουθήσει συντηρητική θεραπεία. Ο 32χρονος στόπερ αναμένεται να μείνει εκτός δράσης για περίπου τρεις μήνες και θα παραμείνει για το επόμενο χρονικό διάστημα στην πατρίδα του, όπου και θα διεξαχθεί το πρώτο στάδιο της αποθεραπείας. Έπειτα θα επιστρέψει στη Θεσσαλονίκη και θα συνεχίσει το πρόγραμμά του, υπό την επίβλεψη του ιατρικού τιμ των Θεσσαλονικέων. Σε πρώτο πλάνο η ανανέωση του Φαμπιάνο Οι καλές εμφανίσεις του Φαμπιάνο με τον Άρη, δείχνουν πως οι δύο πλευρές θα ξεκινήσουν τις συζητήσεις για την ανανέωση της συνεργασίας τους. Μας δίνει δύναμη να κάνουμε τα πάντα για να φέρουμε τη νίκη. ” Η Super League παίζει στη Stoiximan με αμέτρητες επιλογές, 0% γκανιότα*, bet builder και ενισχυμένες αποδόσεις! *Όροι & προϋποθέσεις Για το πώς νιώθει εδώ: “Νιώθω πολύ όμορφα εδώ, σαν τη χώρα μου. Εκεί υπάρχουν πάρα πολύ Έλληνες κάτοικοι, έχω Έλληνες φίλους. Νιώθω σαν το σπίτι μου και θα κάνω τα πάντα να δώσω χαρές και νίκες στον κόσμο. ” Για το αν ο Άρης είναι αυτό που έψαχνε: “Σίγουρα είναι από τις καλύτερες ομάδες που έχω υπάρξει ποτέ”. Για το μήνυμα του προς τον κόσμο: “Να έρχονται στο γήπεδο. Θα δώσουμε τα πάντα για τη νίκη”. Για τις αντιδράσεις του στο παιχνίδι με τον Πανσερραϊκό: “Ήμουν στεναχωρημένος που δεν κατάφερα να σκοράρω, αλλά δεν το έχω βάλει κάτω. Αυτός είμαι, πάντα παίζω με πάθος και ενέργεια και θα δώσω τα πάντα για τον κόσμο. Αρης – ΠΑΣ Γιαννινα Live Streaming: Ξεκίνησε αποθεραπεία ο Βέλεθ Την αποθεραπεία του επί ισπανικού εδάφους ξεκίνησε ο Φραν Βέλεθ μετά την χειρουργική επέμβαση στην οποία και υποβλήθηκε πριν δύο βδομάδες (14/10). Άρης: Η πιθανή ενδεκάδα στα Γιάννενα και το κανάλι Ο αγώνας θα ξεκινήσει στις 17:15 και θα μεταδοθεί από το Metropolis 95.5 και τηλεοπτικά από το Novasports2. Διαβάστε σχετικά. Άρης: Αποθέωση με καπνογόνα και ... Έτσι, η ομάδα του Άκη Μάντζιου επέστρεψε στις νίκες μετά τη βαριά ήττα από τον Ολυμπιακό (4-1) και το 1-1 με τη Κηφισιά (1-1). Θέλει σερί και ηρεμία Τώρα, οι «κιτρινόμαυροι» ετοιμάζονται για ακόμα ένα must win ματς στην έδρα τους. Μάλιστα, έχουν και το ρόλο του απόλυτου φαβορί κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα (20:30). Το τεχνικό επιτελείο του Άρη (11β. ) αναμένεται να καταστρώσει τα πλάνα του χωρίς τους τραυματίες Ζαν Ζουλ, Φραν Βέλεθ και Κίκε Σαβέριο. Φυσικά, εκτός είναι και ο Λούκας Ρουπ, που επέστρεψε πριν λίγες ώρες στην Ελλάδα. Το επόμενο διάστημα πρόκειται να συνεχίσει την αποθεραπεία του μετά την επέμβαση στο γόνατο. Άρης ΠΑΣ Γιάννινα μετάδοση 29 Οκτωβρίου 2023 Σε σύνδεση πριν από 29 λεπτά — Άρης ΠΑΣ Γιάννινα μετάδοση 29 Οκτωβρίου 2023 Σε σύνδεση 13 Νοε 2022 — Περισσότερο ρεπορτάζ στο sdna.gr. SD. SDNA. 07:53. Κάναμε τα πάντα, δώσαμε τα πάντα. Είχαμε πάθος για τη νίκη και πήραμε τους τρεις βαθμούς. Απογοητευτήκαμε για τους χαμένους βαθμούς στα προηγούμενα, αλλά θα συνεχίσομε με πάθος. ” Για το παιχνίδι κόντρα στον ΠΑΣ που ακολουθεί: “Έχουμε ανέβει ψυχολογικά. Νιώθουμε καλά. Πήραμε τη νίκη και θα προσπαθήσουμε και στη συνέχεια για αντίστοιχα αποτελέσματα. Είμαστε χαρούμενοι γιατί βλέπουμε την υποστήριξη από τον κόσμο. Ελπίζουμε ότι θα πάρουμε τη νίκη για τη συνέχεια. ” Για την υποστήριξη από τον κόσμο: “Είμαστε πολύ χαρούμενοι από την στήριξη. Παίζει μεγάλο ρόλο για εμάς, να έρχεται ο κόσμος εδώ. Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα Live Streaming 20/11: Ζωντανή μετάδοση 20 Νοε 2021 — Ο Άρης υποδέχεται το Σάββατο τον ΠΑΣ Γιάννινα σε ένα παιχνίδι που θα μπορέσετε να παρακολουθήσετε τηλεοπτικά σήμερα στις 19.30. PAS GIANNINA-Aris Hesgoal ζωντανή μετάδοση PAS GIANNINA-Aris Hesgoal ζωντανή μετάδοση Διαδικτυακά.. Πού να παρακολουθήσετε δωρεάν; (2023) · hesgoal · hesgoal aek atromitos · hesgoal gr · hes goal αεκ ... Miss Black Internati Group 30 Σεπ 2023 — ζωντανή Άρης εναντίον Ολυμπιακός μετάδοση 2022 26ΑΕΚ... Super League (Ζω##) ΠΑΣ Γιάννινα εναντίον Ολυμπιακός ζωντανή μετάδοση πριν από 4 ... Το θετικό για τον Θανάση Στάικο είναι πως υπολογίζει κανονικά στους Πανάγου και Κλέιμαν. Όμως είναι δεδομένο πως πρέπει να βρει άμεσα λύσεις για να διορθώσει τα κακώς κείμενα της ομάδας του. Επιπρόσθετα, ο ΠΑΣ καλείται να ξεπεράσει και την αρνητική παράδοση που έχει «χτίσει» τα προηγούμενα χρόνια με τον Άρη. Οι Θεσσαλονικείς κυριάρχησαν στις προηγούμενες αναμετρήσεις ανάμεσα στις δύο ομάδες και μετρούν τρεις σερί εμφατικές νίκες (3-0, 4-0, 3-1). Το τελευταίο τρίποντο του ΠΑΣ καταγράφηκε το 2022 (2-0). Ποιο κανάλι θα μεταδώσει απόψε το ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης Στο πλαίσιο της τελευταίας αγωνιστικής των πλέι οφ της Super League 1 ο ΠΑΣ Γιάννινα υποδέχεται στους «Ζωσιμάδες» τον Άρη. Το ματς θα ξεκινήσει στις 8:00 το ... RMSI 2023 Group 7 Οκτ 2023 — Άρης ζωντανή 2022 8 Οκτωβρίου 2023 ΖΩΝΤΑΝΉ ΜΕΤΆΔΟΣΗ ΠΑΣ Γιάννινα εναντίον Κηφισιά μετάδοση 19 Αυγούστου 2023 Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page