Group

Public·274 members

FTC Újpest közvetítés 29.10.2023

23 órával ezelőtt — 23. — [Folyam<<<] Újpest DVSC élő online(Online<) ESMTK Várda adás közvetítés 08. FTC KTE élő 18Orekit · 2 órája ((FOLYÓ**)) PAFC Paks élő adás ...

perc Alább hagy a mérkőzés irama: az Újpestet láthatóan megfogta a harmadik FTC-találat, a zöld-fehéreknek pedig tökéletes ez az eredmény... 68. perc Simon Krisztián beadását Gouré éppen hogy mellé fejeli, szöglet. A beadást Lisztes Krisztián ollózza ki, a Fradi-tábor nagy örömére. 64. perc És akkor jöjjön egy kis csetepaté: Ryan Mmaee ellen szabálytalankodnak, a marokkói légiós lenn marad, mindezt Gouré kéri számon. A lökdösődés közben Mörschel helyett Simon Krisztián játszik a liláknál Lisztes Krisztián újra megvillant és ebben a szezonban már a negyedik gólját szerezte! Fotó: Mandiner/Trenka Attila 60. perc Jöhet a „Lisztes Krisztián, sálálálálá! ” A Fradi ifjú tehetsége ezúttal sem ismer kegyelmet: egy Traoré - Kwabena összjáték után Andzulaszról elé kerülő labdát egyből a kapu bal alsó sarokba vágja! Újpest - Ferencváros 1-3! 58. perc Marquinhos késlelteti egy szabadrúgás elvégzését, a jutalma egy sárga lap. 53. Paks Várda élő online 29 október 2023 Sport 1 órával ezelőtt — FTC élő közvetítés 22 április 2023((ÉLŐ!! )) Mezőkövesdi SE FTC közvetítés 28 május 2023 - Exiliohu Videoton Újpest és élő online közvetítés ... Kecskeméti TE: Kezdőlap 1. FTC, 19. 2. Paks, 18. 3. Újpest, 17. 4. DVTK, 16. 5. Puskás AFC, 15. 6. MTK, 14. 7. DVSC, 13. 8. Fehérvár FC, 11. 9. Kecskeméti TE, 10. 10. ZTE, 8. 11. perc Ez eddig Amer Gojak meccse! A vendégek körbe adogatják a labdát a hazai tizenhatoson belül, végül Traoré visszagurítását a bosnyák - mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne - a bal sarokba csavarja. Újpest - Ferencváros 1-2! 48. perc 11 ezer 109 szurkoló a derbi hivatalos nézőszáma. Egyelőre áll a játék - füstbomba miatt... 46. perc A Ferencvárosban ketős cserét hajtott végre Sztanyiszlav Csercseszov: Pászka Loránd helyett Botka Endre, Tokmac helyett Lisztes Krisztián játszik. PAFC DVSC online közvetítés 28 október 2023 Élő adás 19 órával ezelőtt — Budapest, Folyondár utca Hunvolley. tv Vasas 12. november3. péntek Budapest, Tüskecsarnok FTC-Telekom 9. Újpest adás közvetítés (Néz-) Újpest ... Újpest élő eredmények, végeredmények, következő meccs Livescore az Eredmenyek.com Újpest aloldalán, élő eredmények, végeredmények, meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, …). Újpest FC: Nikolics – Kastrati, Antzulasz, Hall, Antonov – Boumal, Onovo – Pauljevics, Mörschel, Csoboth - Gouré Ferencváros: Dibusz – Pászka, Knoester, Kovacevic, Civic – Baráth P. Gojak – Tokmac, Marquinhos, Traoré – Kwabena Kövessék élő közvetítésünket! Már túlvagyunk a magyar himnusz meghallgatásán. A derbire első alkalommal kerül sor május 1-én - a lilák legendája, Törőcsik András születésnapján... 90+9. perc A Lisztes Krisztián ellen szabálytalankodó Hall nem ért egyet Bogár játékvezető ítéletével, rá legyint, jutalma nem is lehet más, mint egy sárga lap. A szabadrúgás elvégzése után a FIFA-bíró lefújja a meccset! 90+4. perc Válaszként Lisztes tüzel nagy helyzetben, Nikolics véd, a szögletből semmi nem lesz. Jön-e az újabb „sálálálálá”?! SZÜNET UTÁN 45+5. perc A hosszabbítás hosszabbításában a feltüzelt Pászka törleszt Csobothnak, ez is csak egy sárgát ér. 45+3. perc Csoboth felelőtlenül orrba vágja Pászkát, jogos a sárga. 4 perc lesz a hosszabbítás! 41. perc EGYENLÍT AZ ÚJPEST! Antonov remek előre ívelését Knoester kissé elszámítja, így lesz jó Gourénak, aki kapásból a rövid sarokba lő. Videoton Diósgyőr adás 28 október 2023 Nézze újra a hazai la 23 órával ezelőtt — 2023. november3. péntek Budapest, Tüskecsarnok FTC-Telekom 9. 2023 20. — Újpest Diósgyőr élő közvetítés 7 október — forduló DVSC Újpest ...